O nás

Kdo za tím stojí?

 

"Spojuje nás sport a oba milujeme dobré jídlo. Zároveň se oba potýkáme s nedostatkem volného času. Dlouho jsme společně přemýšleli, jak zhmotnit naší vizi mít možnost zdravě jíst - kdykoliv a kdekoliv. A tak vznikl Pokeat."

Oba řešili problém, že sehnat zdravé jídlo bývá často značně komplikované a někdy prakticky nemožné . Petr měl komplikace zejména na cestách, kterých jakožto profesionální sportovec absolvuje nespočet. Michal zase během pracovního nasazení, kde kolikrát mezi schůzkami nezbývalo nic jiného, než sáhnout po něčem nezdravém.

"Oba vyznáváme zdravý životní styl a uvědomujeme si, jak je jídlo pro kvalitní život důležité. Zároveň víme, že když člověk nestíhá, trpí hlavně zdraví. Už jsme nechtěli dělat kompromisy a začali přemýšlet, jak jedním produktem šetřit dvě nejdůležitější lidské komodity - zdraví a čas, a tak vznikl Pokeat."

Zdraví je pro nás opravdu prioritou, Pokeat bude vždy z kvalitních surovin a bez škodlivé chemie.

Petr Vakoč & Michal Kočí - Zakladatelé

U Pokeatu je pro nás nejdůležitější

Zdravé jídlo

Zdravé jídlo

Je v něm vše, co by správná strava měla obsahovat. Bílkoviny, Omega 3 a spoustu dalšího

Kdykoliv a kdekoliv

Kdykoliv a kdekoliv

Pokeat si můžeš dát kdykoliv potřebuješ, není jej potřeba ho míchat, přelévat ani jinak chystat.

Skvělá chuť

Skvělá chuť

Chutná přesně tak, jako chutnají suroviny v něm. Opravdově. Dál nění potřeba nic popisovat.

Petr Vakoč

Founder & Product

Petr je úspěšný profesionální cyklista, účastník Tour de France, Olympijských her a vítěz mnoha závodů. Vášeň má nejen pro samotný sport, ale i pro zdravý životní styl. Díky své profesi má možnost potkávat se s předními světovými odborníky na výživu a sledovat vývoj ve světě.  V Pokeatu dává vizi produktům a přímo se podílí na jejich vývoji.

Michal Kočí

CEO & Marketing

Michal má cit pro byznys a zkušenosti ze světa financí. Sport a péče o zdraví jsou nedílnou součástí jeho života. Má na starosti marketing a osobně se podílí na každodenním chodu firmy. Snaží se, aby měl Pokeat jasnou vizi a šel přímo za ní. Na srdci má celkový zážitek, který s produktem zákazníci mají.

Kontakt

Chcete se zeptat? Třeba už se ptal někdo před Vámi. Zobrazit časté dotazy.

Kontaktujte nás

Odpovídáme během pár hodin.

+420 608 190 540

info@pokeat.cz

Napište nám na facebooku

Chcete to vyzkoušet a začít zdravě jíst?

Objednejte si 4ks na zkoušku za 340 Kč

Copyrights © 2018 Future foods s.r.o.

X