NurseryPlant Blog

A basic standard blog page example.

1. 5. 2019
DSC_0001_1

Pokeat 2.0

Přinášíme vylepšené složení a také již čtvtou příchuť. Pomalu se blíží léto a tak přicházíme se svěžím rybízem.

Pokeat vám teď kromě důležitých makronutrientů dodá i minerály. Hořčík, zinek a vápník patří mezi nejdůležitější minerály a  jsou nezbytné pro optimální fungování našeho těla. V Pokeatu je naleznete ve velmi dobře vstřebatelné citrátové formě.

Zároveň jsme i vylepšili chuť. Pokeat je stále bez přidaného cukru a škodlivé chemie. Díky stevii teď ale chutná mnohem sladčeji a potěší i ty nejmlsnější jazýčky.

Méně alergenů

Sójový lecitin jsme nahradili slunečnicovým a po vaší zpětné vazbě jsme se rozhodli vynechat mandle. Můžou si na něm tedy pochutnat i lidé s alergií na skořápkové plody. Milovníci mandlí se však nemusí bát, připravujeme pro vás i úplně novou verzi plnou ořechů.

Výživnější zdroje  sacharidů

Odebrali jsme kukuřičnou a jáhlovou mouku a místo toho jsme navýšili množství čiroku a pohanky. Ty obsahují více bílkovin a minerálů. Pohanka je navíc zdrojem rutinu, který pozitivně působí na zdraví cév.

Zdravé kosti, lepší spánek

Hořčík se v těle účastní nesčetného množství procesů. Podílí se na tvorbě energie, pozitivně působí na náš spánek, snižuje pocity úzkosti a pomáhá nám relaxovat. Společně s vápníkem je nezbytný pro zdravé a silné kosti.

Silnější imunita

Zinek pomáhá vašemu imunitnímu systému bojovat proti nachlazení a je silným antioxidantem. Dostatek zinku napomáhá správnému vyplavování testosteronu a růstového hormonu a zvyšuje tak efekt silového tréninku. Všechny tři minerály zároveň hrají důležitou roli pro kardiovaskulární zdraví. Pokeat vám dodá téměř pětinu jejich doporučené denní dávky.

Copyrights © 2018 Future foods s.r.o.

X