NurseryPlant Blog

A basic standard blog page example.

9. 9. 2018
2018_07_28_sacky_pokeat_vizalizace_100g_visen_1

Větší balení a nová příchuť!

Skvělou zprávou je, že se Pokeat bude prodávat v novém, o 20% větším balení. Nově bude tedy bude obsahovat 120g těch nejkvalitnějších přírodních surovin. Dodá vám ještě více důležitých živin, skvěle zasytí a zároveň se skvěle vejde do kapsy nebo kabelky. Skvěle poslouží jako vydatná svačina nebo rychlá snídaně. Jedna porce obsahuje 23g bílkovin, což je srovnatelné množství jako vám dodá běžná porce masa nebo ryby. Výborně tedy poslouží i jako lehký oběd. To přijde vhod zejména při opravdu nabitém programu. A nebo během diety. Vysoký obsah důležitých živin, bílkovin, zdravých tuků a žádný přidaný cukr je ideální kombinace pro snížení celkového příjmu kalorií bez nepříjemného hladovění a výkyvů energie.

Nová příchuť, višeň-kakao

Nová příchuť je tady! K limetce s citronem a jablku se skořicí přibyla kombinace višně a kakaa. Nutričně je téměř identická jako naše stávající dvě verze. Samozřejmostí je, že jsme ani u ní nepoužili žádnou škodlivou chemii, cukr nebo sladidla. S chutí jsme si dost vyhráli a věříme, že se nám vydařila. Vyzkoušejte a posuďte sami. Budeme moc rádi, když se s námi podělíte o tom, jak vám nejen nová příchuť chutná.

Proč višeň a kakao? Kakako patří mezi vůbec nejzdravější suroviny. Je bohaté na zdravé tuky a antioxdanty a často je označované jako ,,superfood”. A za druhé, zkrátka skvěle chutná a kombinace s višní jde skvěle dohromady. Občas se nás lidé ptají, proč Pokeat chutná lehce kysele. Je to dáno unikátní technologií, která nám umožňuje vyrobit kvalitní produkt čistě z přírodních surovin s dostatečnou trvanlivostí, ale také tím, že chuťové pohárky vetšiny populace jsou navyklé na přeslazené potraviny. Velkou výzvou pro nás bylo vytvořit příchuť, která bude působit více neutrálně. A to bez použití cukru nebo jiných sladidel. Po náročném vývoji a testování se nám podařilo přijít s kombiinací, která uspokojí i ty nejmlsnější jazýčky.

Copyrights © 2018 Future foods s.r.o.

X