NurseryPlant Blog

A basic standard blog page example.

15. 1. 2019
pokeat-produkt

Zdravá strava nikdy nebyla jednodušší

Zdraví a čas patří mezi to nejcennější, co máme. Avšak znáte to. Často je třeba upřednostnit jedno před druhým. V práci, na cestách, při sportu nebo například v kratičkých pauzách mezi schůzkami obvykle potřebujeme doplnit energii něčím, co je hned po ruce. Běžnou praxí bývá rychle do sebe dostat cukry. To je však velmi krátkodobé řešení a brzy se opět dostaví pocit hladu. Tento kolotoč nejenže má okamžité negativní dopady na náš den, ale z dlouhodobého hlediska trpí naše celkové zdraví.

Zdravé jídlo

Zdravé jídlo

Je v něm vše, co by správná strava měla obsahovat. Bílkoviny, Omega 3, vláknina a spoustu dalších živin.

Kdykoliv a kdekoliv

Kdykoliv a kdekoliv

Pokeat si můžete dát kdykoliv potřebujete, není třeba jej nijak připravovat. Vejde se do kapsy nebo kabelky.

Skvělá chuť

Skvělá chuť

Chuť zprvu překvapí, pak potěší a nakonec vás úplně dostane.

Co je největší problém dnešního stravování?

Pokeat vznikl jako odpověď na tento problém. Toužili jsme dát si zdravé jídlo kdykoliv a kdekoliv. Něco, co bude vždy po ruce. Něco co nás zasytí a dodá energii na další hodiny, ne minuty. Něco, co má potenciál výrazně vylepšit celkové skóre našeho jídelníčku. Zaměřili jsme se na nejvíce deficitní součásti běžné stravy – bílkoviny, vlákninu a Omega 3 mastné kyseliny. Mysleli jsme při tom na jednu důležitou vlastnost jídla – chuť.

ingredience

Tuky

Pokud se zajímáte o zdravou výživu, určitě vám přijde vhod článek o zdravých tucích. Tuky mají velmi špatnou pověst, ale byla by velká škoda, všechny házet do jednoho pytle. Například Omega 3 mastné kyseliny jsou pro tělo extrémně přínosné. Pozitivně působí na naše duševní zdraví a snižují riziko onemocnění srdce a cév. Právě proto je součástí Pokeatu olej z chia a lněných semínek, které jsou na Omega 3 mastné kyseliny bohaté.

Proteiny

Bílkoviny jsou základními stavebními kameny pro naše tělo. Účastní se nespočtu procesů uvnitř našeho organismu a jsou nezbytné pro regeneraci a růst tkání. Většina populace je však v jídelníčku nemá zastoupené v odpovídajícím množství ani kvalitě. V Pokeatu proto naleznete hned tři druhy proteinů. Rychle vstřebatelná syrovátka a postupně se uvolňující kasein, jsou mléčné bílkoviny s kompletním aminoskóre. Třetím typem proteinů je hydrolyzovaný kolagen, který je důležitý například pro správné fungování kloubů.

Vláknina

Další opomíjenou složkou naší stravy je vláknina. Je to nestravitelná složka potravin, která hraje důležitou roli pro správné fungování trávicího ústrojí. Existují dva typy vlákniny, rozpustná a nerozpustná. V Pokeatu naleznete zejména rozpustnou – inulin z kořene čekanky. Oba typy pomáhají  k optimální funkci trávicího ústrojí a prevenci onemocnění střev. Vláknina dále přispívá k pocitu sytosti a pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi.

Sacharidy

Sacharidy jsou jen zřídka kdy v naší stravě deficitní, je však důležité přijímat je ze správných zdrojů. Směs tří bezlepkových mouk – pohankové, čirokové a rýžové zajistí, že tělo spolu s komplexními sacharidy dostane i širokou dávku minerálů a vitamínů.

Věříme, že vám Pokeat dodá větší svobodu, ušetří čas a pozitivně ovlivní vaše zdraví.

Chcete to vyzkoušet a začít zdravě jíst?

garance vraceni peněz

Copyrights © 2018 Future foods s.r.o.

X